(Wirtualne) sportowe lato z bigblu

20 sierpnia, 2020

Cieszenie się letnimi rozgrywkami sportowymi jest w tym roku nieco utrudnione. Ze względu na trwającą pandemię, wiele sportowych wydarzeń odwołano lub przełożono. Znane na całym świecie turnieje takie jak Euro 2020 i Wimbledon odbędą się teraz najprawdopodobniej w 2021 roku. Istnieje na szczęście wiele sposobów, aby sport pozostał w Twoim letnim kalendarzu. Poniżej podpowiemy Ci, gdzie obejrzeć największe sportowe klasyki i podzielimy się przydatnymi stronami online, na których możesz śledzić najświeższe wyniki – jesteśmy tutaj po to, abyś nadal mógł/mogła cieszyć się (wirtualnym) sportowym latem!

Przeżyj klasyki na nowo

Chociaż może nam brakować emocji związanych z oglądaniem naszych ulubionych sportowców na żywo, wiele sportowych organizacji otworzyło swoje internetowe archiwa, abyśmy mogli ponownie przeżyć historyczne chwile. Niezależnie od tego, czy chcesz na nowo rozpalić dyskusję na temat najbardziej kontrowersyjnych momentów mistrzostw świata ze znajomymi (pamiętasz ,,rękę Boga’’?), czy powspominać najpiękniejsze ceremonie otwarcia igrzysk olimpijskich z rodziną, oto niektóre z najlepszych stron do odwiedzenia:

  • FIFA TV – oficjalny kanał YouTube z piłkarskimi klasykami
  • Olympic Channel – transmisje najważniejszych wydarzeń w historii igrzysk olimpijskich
  • PGA Tour – kanał poświęcony turniejom golfowym

Bądź na bieżąco

Wraz z wprowadzeniem wydarzeń sportowych bez udziału publiczności lub przy zachowaniu dystansu społecznego, w tym nadchodzącej Ligi Mistrzów UEFA, w internecie pojawiło się wiele narzędzi, dzięki którym możesz pozostać na bieżąco z najnowszymi wiadomościami ze świata sportu oraz wynikami. Funkcja tematów na Twitterze to świetny sposób na śledzenie wydarzeń w czasie rzeczywistym, którą możesz zaprogramować tak, aby wyświetlała aktualizacje tylko dla wybranych przez Ciebie sportów. Istnieją również fantastyczne aplikacje, takie jak The Bleacher Report i LiveScore, które pozwolą Ci zapoznać się ze wszystkimi nadchodzącymi rozgrywkami.

Sportowe klasyki po twojemu

Co powiesz na stworzenie własnych sportowych wspomnień? Odtworzenie kultowych momentów ze świata sportu nigdy nie było łatwiejsze. Jeśli jesteś zapalonym graczem, gry takie jak FIFA 20 i Madden NFL 20 pozwolą Ci odtworzyć klasyczne wydarzenia sportowe siedząc na wygodnej kanapie. Jeśli czujesz przypływ inspiracji, chwyć za telefon i znajdź bezpieczną, otwartą przestrzeń, w której możesz postawić sobie sportowe wyzwanie i podzielić się nim z przyjaciółmi lub nawet sparodiować swoje ulubione momenty sportowe!

Sportowe satelity

Czy wiesz, że zapewniamy profesjonalne wsparcie satelitarne dla kluczowych wydarzeń sportowych? Nasze profesjonalne usługi pozwolą Ci oglądać wszystkie najważniejsze eventy, od krajowych turniejów piłki ręcznej i siatkówki we Włoszech po krykieta w Wielkiej Brytanii. Niedawno zaopatrzyliśmy angielsko-walijskie stowarzyszenie krykieta w systemy antenowe z automatyczną akwizycją do transmisji kobiecej ligi krykieta przy użyciu internetu satelitarnego. Jest to idealne rozwiązanie dla tej ligi, ponieważ system jest łatwy w konfiguracji, nie wymaga istniejącej infrastruktury i jest obsługiwany przez nasze rozwiązanie typu „pay-as-you-go”, więc nadawcy płacą tylko za czas i dane, których używają.

Tegoroczne sportowe lato będzie nieco inne niż zwykle, ale nie musi Ci to przeszkodzić w przeżyciu na nowo najbardziej kultowych sportowych momentów lub stworzeniu własnych wspomnień i udostępnieniu ich online.