Wirtualne przyjęcie urodzinowe według bigblu

30 czerwca, 2020

Pomimo tego, że wiele krajów rozpoczęło łagodzenie ograniczeń, nadal nie zaleca się spotkań ze zbyt dużą liczbą osób, co może mieć wpływ na sposób w jaki świętujemy urodziny. Na szczęście dostępnych jest wiele urządzeń cyfrowych, które pozwalają nam na wspólne świętowanie bez ryzyka.

Jeśli to Tobie powierzono zorganizowanie wirtualnego przyjęcia urodzinowego, jest to świetna okazja na zapoznanie się z naszym przewodnikiem! Opracowaliśmy kilka najważniejszych wskazówek, jak zorganizować wirtualne przyjęcie urodzinowe i spędzić ten dzień z bliskimi. Opowiemy o zindywidualizowanych e-kartkach, wspólnym jedzeniu ciasta (na wideokonferencji) i wielu innych…

 

E-kartki

E-kartki są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także świetnym sposobem na wysłanie życzeń urodzinowych z osobistym akcentem. W ciągu ostatnich kilku lat ich rynek bardzo się rozwinął i są one teraz obecne w wielu formatach i z wieloma dodatkami takimi jak animacje. Oto kilka stron od których możesz zacząć:

https://www.hallmarkecards.com/

https://www.paperlesspost.com/

 

Tematyczne wideokonferencje

Przed lub w dniu urodzin zorganizuj grupową wideokonferencję, aby świętować wspólnie z najbliższymi. Dobrym pomysłem jest wybranie wcześniej motywu takiego jak oficjalne przyjęcie pod krawatem, czy gatunek filmowy. Twoje opcje są nieograniczone, więc zacznij planować!

 

Jedzenie na dowóz

Nie ma urodzin bez wyjątkowych smakołyków. Wysłanie bliskiej osobie spersonalizowanego tortu lub innej przekąski z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzy. To również świetny sposób na wsparcie lokalnych firm, w których na pewno znajdziesz wiele unikalnych pomysłów na prezenty jak na przykład tort zrobiony z sera. Znajdź niezależną cukiernię w pobliżu i skorzystaj z opcji dowozu jedzenia.

 

Nagrywanie urodzinowych życzeń

Złóż życzenia poprzez nagranie wideo! Nie musisz być profesjonalnym edytorem, aby stworzyć ujmujący filmik, ponieważ istnieje wiele świetnych narzędzi online, które Ci to ułatwią. Niezależnie od tego, czy chcesz dodać filtry, czy połączyć filmy wideo przesłane przez znajomych i rodzinę, oto kilka przydatnych narzędzi do stworzenia życzeń urodzinowych w formie wideo:

https://www.vidday.com/

https://animoto.com/make/happy-birthday-videos

 

 

Spersonalizowane playlisty

Niezależnie od tego, czy Twoi bliscy to fani jazzu, czy tandetnego popu, muzyczne serwisy streamingowe umożliwiają bardzo łatwe tworzenie własnych spersonalizowanych playlist z możliwością nadania nazwy i dodania grafiki. Istnieje również wiele gotowych list odtwarzania, z których można czerpać inspirację. Odkryj moc spersonalizowanych playlist przy użyciu platform takich jak Spotify, czy SoundCloud i stwórz swoją własną już dziś!

Oto nasze najważniejsze wskazówki, jak zaplanować wirtualne urodziny. To, że nie możemy w tej chwili razem się spotykać, nie oznacza, że nie możemy wspólnie świętować ważnych chwil. Dzięki technologii możemy pozostać w kontakcie i sprawić, że urodziny będą wyjątkowe i pełne niezapomnianych chwil. Nasz zespół bigblu codziennie ciężko pracuje, aby zapewnić Wam łączność i możliwość wspólnego świętowania. Odwiedź naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej.